TR EN RU AR
Tohum, Tahıl ve Bakliyat
İşleme ve İyileştirme Makineleri
Bize Ulaşın
Misyonumuz-Vizyonumuz
Anasayfa » Hakkımızda » Misyonumuz-Vizyonumuz
Geri

MİSYONUMUZ

 

Müşteri memnuniyeti bizim ilk önceliğimizdir.

 

Yılların vermiş olduğu tecrübe sahibi uzman kadromuz, modern yönetim anlayışı ve üstün teknoloji projelendirme kabiliyetimiz ile dünya standartlarında kaliteli, güvenilir ve Size özel makineler üretmek.

 

Doğru, etik değerlere uygun ve çözüm odaklı ticaret anlayışımız içinde, sunduğumuz ideal çözümler ile müşterilerimizin rekabet gücünü artırmak.

 

Tohum bakliyat iyileştirme ve iyileştirme Makinelerini, Taşıma ve depolama sistemlerini tesisinize kazandırmanın yanında proje ve danışmanlık hizmeti vermek. Satış sonrası montaj, kontrol ve teknik bakım problemlerinde müşterilerimizin çözüm ortağı olmak.

 

 

VİZYONUMUZ

 

Elevatorsan®  Taşıma ve Depolama Sistemleri olarak bu sektörün ihtiyaçlarına etkin çözümler üretmeyi başaran ve ilk akla gelen firma olmak.

 

Bu sektörde en çok tercih edilen daima yeni, kaliteli ve güvenilir bir firma olarak müşterilerimizin beklentilerinin üstünde üretim yapmak ve anahtar teslimi tesis kurma yolunda dünyada alternatifi olmayan lider bir firma olmak.

 

Başladığı ilk günden bugüne azim, heyecan ve istekle çalışan firmamızın hedefi, en üst seviyede müşteri  memnuniyeti ve devamlılığını sağlamaktır.