HAFİF TANE AYIRMA MAKİNESİ

HAFİF TANE AYIRMA MAKİNESİ

HAFİF TANE AYIRMA MAKİNESİ

Elevatörsan olarak, Yılların verdiği Tecrübe, İleri Mühendislik ve Yüksek Teknoloji ile Anahtar Teslim Tesis Kurulumu ve Tesis Makine ve Ekipmanlarını Bilgisayar ortamında Tasarlayarak, Lazer Kesim ve CNC Tezgâhlarında, Gıdaya Uygun ve CE Sertifikalı Olarak Üretiyoruz.

Tohumluk Arpa, Buğday ve Bakliyat, Nohut, Fasulye, Mercimek ve Kuru Yemiş Fıstık, Fındık, Ceviz, Badem, Ay çekirdeği, Kabak Çekirdeği, Susam, gibi ürünleri işleyen Tesis Makineleri Üretiyoruz. Eleme, Ön ve Hassas Temizleme, Boylama, İlaçlama, Taş Ayırma, Hafif tane Ayırma, Çöp, Saman, Toz, Kabuk, Taş gibi yabancı maddelerden Temizlenmesi için gerekli Makineleri ve Otomatik Tartım ve Çuvallama Sistemlerinin Üretimini Yapmaktayız.

Taneli Kuru Gıda İşleme Tesislerinde Makineleri Besleyen Z Tipi Kovalı Elevatörler, Bantlı Konveyörler, Helezonlar ile birlikte Tesis içindeki Kirli havayı Kontrol edebilen Toz Aspiratörleri, Siklonlarının da üretimini de yaparak, Siz Değerli Müşterilerimize Tamamen YERLİ ÜRETİM, KALİTELİ, GARANTİLİ, ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ.

Detaylı Bilgi için: info@elevatorsan.com  - 0090 530 114 65 46  (WhatsApp)

  • Sosyal Medyada Paylaş: