NEDEN ELEVATÖRSAN?

Üretim

 Sizin için önemli olan bizim için de önemlidir. En fazla titiz olduğumuz konu üst düzeyde kaliteli üretimdir. Konuyla ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. İlgi personelimiz sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacaklardır.

 

 

Kalite

 ISO 9001:2008 sertifikasına sahibiz. “Ölçemediğiniz iş sizin işiniz değildir” prensibiyle hareket etmekteyiz. Gereken her türlü ölçümler yapılır, en ufak detaylar bile ve 1.de de 100.000.de de aynı kalite korunarak üretim sürdürülür ve istek halinde raporlandırılır.

 

Teknolojik Tezgah ve Uygun Malzeme

 Üretimin her aşamasında kullanılan her türlü teknolojik takım ve aparatlara sahibiz. Sadece mevcut takımlarla çalışmıyoruz. En iyi üretim için en doğru araçlarla çalışıyoruz.

 

 

Teslim Süresi

 Belirtilen sürede teslimat yapmak üzerinde en fazla önemle durduğumuz konulardan birisidir. Sizin için acil ve önemli olan bizim için de acil ve önemlidir.

 

 

Müşteriye Destek

 Teknik bilgi (Kurulum Montaj Verimli çalışma) sorunlara karşı çözüm üretmek ve istediğiniz zaman size destek vermek bizim için önemlidir.

 

 

Personel

Teknik olarak üst düzey bilgi, beceri ve tecrübeye sahip güler yüzlü ve müşteriyi doğru şekilde anlayan bir ekibe sahibiz. İşimizi severek ve bilinçli bir şekilde yapıyoruz.

 

 

Kurumsal Yaklaşım

Bizim için sizin işiniz en önemli ve acil yapılması gereken iştir. Müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçlarının en doğru şekilde giderilmesini hedef alıyoruz.

 

 

Uygun Fiyat

İstikrarlı fiyatlandırma politikası ile kazan-kazan esasını gözeten bir ticaret anlayışına sahibiz.

  • Sosyal Medyada Paylaş::