NELER YAPIYORUZ

AR – GE BİRİMİMİZDE İSTEĞİNİZE GÖRE PLANLIYORUZ

 

Alanında Uzman Ve Deneyimli Teknik Kadromuz Tüm Yönleriyle İhtiyacınız Olan Taşıma Ve Depolama Sistemlerini Problemlerinize En İyi Çözüm Olabilecek Şekilde Araştırmasını Yapar Gerekli Teknik Ve Verimlilik Hesaplamalarını Tamamladıktan Sonra Sizin İçin En Uygun Olanı Size Tavsiye Eder.

 

 

TESİSLERİNİZDE EN VERİMLİ ÇALIŞACAK ŞEKİLDE TASARLIYORUZ

 

Firmanızın Tohum Bakliyat işleme ve iyileştirme, Taşıma Ve Depolama Problemlerine Çare Olacak En Uygun Sistemin Ne Olacağına Karar Verdiğiniz Andan İtibaren, Son Teknoloji Bilgisayarlarla Çalışan Genç Dinamik Mühendislerimiz Hayal Ettiğiniz Sistemi Dijital Ortamlarda 3 Boyutlu Çizimlerini Tamamlar. Firmanızdaki Diğer Sistemlerle Entegre Ve Yüksek Verimlilikle Çalışacak Şekilde Makinelerini Tasarlar.

 

 

ALANINDA UZMAN KADROMUZLA ÜRETİYORUZ

 

Son teknoloji CNC ve Lazer kesim Tezgâhlarımızda makine parçalarımız özenle imal edilir. Kaliteli, Sağlam ve Güvenilir makineler için kullanılacak en uygun parçalar seçilir. Alanında uzman deneyimli ustalarımız tarafından hassasiyetle bir araya getirilir. Montajı tamamlanan Makine Sistemlerimiz kullanılacağı alana uygun malzeme ve şartlarda test edilir. Özenle paketlendikten sonra yola çıkar. Kalitemiz ve Güvenilirliğimiz yurtiçinde ve yurt dışında ki binlerce müşterimiz tarafından bilinmektedir.

 

 

KISA SÜREDE MONTAJINI TAMAMLAYIP TESLİM EDİYORUZ

 

Üretim ve Ulaşım basamaklarından sonra Firmanıza en kısa sürede ulaşan makinelerimiz tecrübeli teknik elemanlarımız tarafından montajı tamamlanır. Diğer Sistemlerle uyumlu çalışması test edildikten sonra teknik kullanım bilgileri verilir daha sonra teslim edilir.Üretimi tamamlayıp teslim ettiğimiz makinelerin periyodik bakımlarını ve ihtiyaç halinde teknik arıza ve verim düşüklüğü gibi konularda uzaktan veya birebir destek vermekteyiz.

  • Sosyal Medyada Paylaş::