TAMAMLANAN PROJELER

  • TAMAMLANAN PROJELER
  • Liste Türü :

HAFİF TANE AYIRMA MAKİNESİ

Elevatörsan olarak, Yılların verdiği Tecrübe, İleri Mühendislik ve Yüksek Teknoloji ile Anahtar Teslim Tesis Kurulumu ve Tesis Makine ve Ekipmanlarını Bilgisayar ortamında Tasarlayarak, Lazer Kesim ve CNC Tezgâhlarında, Gıdaya Uygun ve CE Sertifikalı Olarak Üretiyoruz.

Tohumluk Arpa, Buğday ve Bakliyat, Nohut, Fasulye, Mercimek ve Kuru Yemiş Fıstık, Fındık, Ceviz, Badem, Ay çekirdeği, Kabak Çekirdeği, Susam, gibi ürünleri işleyen Tesis Makineleri Üretiyoruz. Eleme, Ön ve Hassas Temizleme, Boylama, İlaçlama, Taş Ayırma, Hafif tane Ayırma, Çöp, Saman, Toz, Kabuk, Taş gibi yabancı maddelerden Temizlenmesi için gerekli Makineleri ve Otomatik Tartım ve Çuvallama Sistemlerinin Üretimini Yapmaktayız.

Taneli Kuru Gıda İşleme Tesislerinde Makineleri Besleyen Z Tipi Kovalı Elevatörler, Bantlı Konveyörler, Helezonlar ile birlikte Tesis içindeki Kirli havayı Kontrol edebilen Toz Aspiratörleri, Siklonlarının da üretimini de yaparak, Siz Değerli Müşterilerimize Tamamen YERLİ ÜRETİM, KALİTELİ, GARANTİLİ, ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ.

Detaylı Bilgi için: info@elevatorsan.com  - 0090 530 114 65 46  (WhatsApp)

SÜREKLİ TİP TOHUM İLAÇLAMA

Elevatorsan Innovation Teknoloji olarak, Yılların verdiği Tecrübe, İleri Mühendislik ve Yüksek Teknoloji ile Taneli Gıda ürünlerinin Hasattan Sonra İşlenmesi için gerekli Tüm Makine ve Ekipmanları Bilgisayar ortamında Üç Boyutlu Olarak Tasarlayarak, Lazer Kesim ve CNC Tezgâhlarında, Gıdaya Uygun ve CE Sertifikalı Olarak Üretiyoruz.

Anahtar Teslim Tesis Kurulumu, Tüm Tohumluk Tahıl Çeşitleri, Arpa, Buğday, Çavdar, Yulaf, Kara Buğday, gibi ve Tüm Bakliyat Çeşitleri, Nohut, Mercimek, Maş Fasulyesi, Bakla, Beyaz Fasulye, Barbunya, Mısır, Pirinç, Börülce, Bulgur, Kırmızı Mercimek, Yeşil Mercimek, Bezelye, Soya Fasulyesi gibi ve Tüm Kuru Yemiş, Kuru Meyve ve Baharat Çeşitleri, Antep Fıstığı, Siirt Fıstığı, Çam Fıstığı, Fındık, Fıstık, Ceviz, Badem, Ay çekirdeği, Kabak Çekirdeği, Mısır, Kinoa, Çörek Otu, Susam, Kimyon, Kekik, gibi ürünlerin İşlendiği Tesis Makineleri Üretiyoruz. Eleme, Temizleme, Boylama, İlaçlama, Kaplama, Parlatma, Seçme, Ayırma, Taş Ayırma, Hafif tane Ayırma, Renk Ayırma, Otomatik Tartım ve Çuvallama Sistemlerinin Üretimini Yapmaktayız.

Tesislerde Makineleri Besleyen ve Ürün Transferi sağlayan Z Tipi Kovalı Elevatörler, PVC Bantlı Konveyörler, Helezonlar ile birlikte Toz Aspiratörü, Siklonu ve Hava Kilidi Üretimiyle, Siz Değerli Müşterilerimize ANAHTAR TESLİM TESİSLER SUNUYORUZ.