TAMAMLANAN PROJELER

  • TAMAMLANAN PROJELER
  • Liste Türü :

LABORATUVAR TİPİ ANALİZ ELEĞİ

Sertifikalı Sebze Tohumları ve Bakliyatlar için Laboratuvar Tipi Küçük Analiz Eleme Maknesi. Vakumlu Temizleme Sistemiyle Ürün içindeki İstenmeyen Toz, Çöp, Kırık, Kabuk ve İçi Boş Tohumlar Temizlenir, Elenir.

SÜREKLİ TİP TOHUM İLAÇLAMA

Elevatorsan Innovation Teknoloji olarak, Yılların verdiği Tecrübe, İleri Mühendislik ve Yüksek Teknoloji ile Taneli Gıda ürünlerinin Hasattan Sonra İşlenmesi için gerekli Tüm Makine ve Ekipmanları Bilgisayar ortamında Üç Boyutlu Olarak Tasarlayarak, Lazer Kesim ve CNC Tezgâhlarında, Gıdaya Uygun ve CE Sertifikalı Olarak Üretiyoruz.

Anahtar Teslim Tesis Kurulumu, Tüm Tohumluk Tahıl Çeşitleri, Arpa, Buğday, Çavdar, Yulaf, Kara Buğday, gibi ve Tüm Bakliyat Çeşitleri, Nohut, Mercimek, Maş Fasulyesi, Bakla, Beyaz Fasulye, Barbunya, Mısır, Pirinç, Börülce, Bulgur, Kırmızı Mercimek, Yeşil Mercimek, Bezelye, Soya Fasulyesi gibi ve Tüm Kuru Yemiş, Kuru Meyve ve Baharat Çeşitleri, Antep Fıstığı, Siirt Fıstığı, Çam Fıstığı, Fındık, Fıstık, Ceviz, Badem, Ay çekirdeği, Kabak Çekirdeği, Mısır, Kinoa, Çörek Otu, Susam, Kimyon, Kekik, gibi ürünlerin İşlendiği Tesis Makineleri Üretiyoruz. Eleme, Temizleme, Boylama, İlaçlama, Kaplama, Parlatma, Seçme, Ayırma, Taş Ayırma, Hafif tane Ayırma, Renk Ayırma, Otomatik Tartım ve Çuvallama Sistemlerinin Üretimini Yapmaktayız.

Tesislerde Makineleri Besleyen ve Ürün Transferi sağlayan Z Tipi Kovalı Elevatörler, PVC Bantlı Konveyörler, Helezonlar ile birlikte Toz Aspiratörü, Siklonu ve Hava Kilidi Üretimiyle, Siz Değerli Müşterilerimize ANAHTAR TESLİM TESİSLER SUNUYORUZ.

L TİPİ MODÜLER/PVC BANTLI KONVEYÖRLER

L Tipi Konveyör genellikle düz bir zeminden ürün alıp, yukarı ya da aşağı taşıma işlemlerinde kullanılır.Bantların üzerine, istenilen taşıma şekline göre yan bariyer ya da asker eklenerek, ürünün taşınma amacına uygun taşıma yöntemleri belirlenebilir. L Tipi Konveyör, isteğinize bağlı özel üretim yapılmaktadır. L tipi pvc bantlı konveyör daha çok ürünün taşınacağı yolun şekli gereği imal edilebilmektedir. Ürünün önce düz taşınması ve daha sonrasında yokuş çıkması veya inmesi gereken durumlarda kullanılmaktadır. L tipi pvc bantlı konveyör üzerinde , ürün yokuş çıkarken veya inerken kayma ihtimaline karşı , askerli ya da grip bantlı olarak bant seçimi yapılabilmektedir.

 Ayrıca operatör tarafından hız ayarı değiştirilmek istendiği takdirde , imalat aşamasında konveyör hız ayar panolu olarak tasarlanıp hazırlanabilir. L tipi pvc bantlı konveyör , enjeksiyon çıkış konveyörü yokuş çıkış konveyörüyokuş iniş konveyörü gıda taşıma konveyörü , yolluk ayırma konveyörü gibi istenen konveyörler için ideal seçimler olup farklı uygulamalar için de kullanılabilir.

Modüler bantlı konveyörler ‘in bantları birbirine eklenen baklalardan oluşmaktadır, bu özelliği bant değişimi, bant uzatma, kısaltma ve bakla yıpranmalarında rahatlıkla pimler çıkartılarak bant ayrılır ve tekrar pimle birleştirilir. Modüler Bantlı Konveyör, isteğinize bağlı özel üretim yapılmaktadır. Fiyat Konusunda Lütfen İletişime Geçiniz.