TARTIM VE PAKETLEME SİSTEMLERİ

  • TARTIM VE PAKETLEME SİSTEMLERİ
  • Liste Türü :

OTOMATİK TARTIM KANTARI VE TORBALAMA MAKİNESİ

Geliştirilmiş otomatik tartım ve Torbalama Kantarımız Her türlü Gıda Endüstriyel Toz ve Taneli ürünlerin Hassas olarak istenilen ağırlıklarda tartılması ve çuvallanması işlemini Otomatik olarak yapar. Tesislerde işlenmiş ürünlerin Otomatik olarak 5- 50 kg arası istenilen ağırlıklarda Loadcell sistemiyle hassas olarak tartılması ve otomatik olarak torbalanmasını sağlar.

PLC ekran üzerinden kontrol edilebilen makinemiz, Hassas sensörleri sayesinde çok düşük hata oranıyla tam istenilen ağırlıkta tartım yapar ve çuvala doldurur. Otomatik ve manuel mod özellikleriyle yüksek kapasitede ürünlerinizin torbalanmasını sağlar. Ekran Üzerinden Anlık tartım ve Tamamlanan çuval dolum işlemi takip edilebilir.

 

MANUEL TARTIM KANTARI VE TORBALAMA MAKİNESİ

MEKANİK TARTIM VE MANUEL ÇUVALLAMA/TORBALAMA  SİSTEMİ

Ürünlerin isteğe göre 5-10-25 ve 50 kilogramlık tartılmasını  ve torbalanamsını  sağlar. Kantarın çıkış kısmına Çuval Operatör yardımıyla takılır ve  işlem başlatılır, Mekanik kantar içindeki sistemde tartılan ürün İstenilen kilograma geldiğinde ürün mekanik ağırlıklara baskı yaparak ürün girişini kapatır ve tartım gerçekleşmiş olur. Operatör yardımıyla tartılan ürün çuval içine iner. Çuval yine el yardımı ile kantar üzerinden alınır.

Mekanik Çuvallama Kantarı  Tahıl, hububat ve bakliyat gibi tarım ürünlerinin 25 ve 50 kilogram ağırlığında çuvallara paketleyen ürünümüzdür. Sistem mekanik olarak çalışır. Arzu edilen boyutta yapılacak olan silonun altına bağlantı civataları ile sabitlenir.

Mekanik Çuvallama Kantarı  Kantar üstüne sabitlenen çuval içine dökülen ürünü tartmaya başlar. Arzu edilen kliograma geldikten sonra mekanik ağırlıklara baskı yapmasıyla kapaklar kapanır ve ürün girişi son bulur.

TEK TERAZİLİ TORBALAMA KANTARI 25/50 Kg

Paketleme Makinası 2 kg ile 50 kg arası hazır çuvallara veya poşetlere otomatik ve hassas dolum yapmak için kullanılır. Çuvallar makineye standart olarak insan eli ile verilmektedir. İhtiyaca göre otomatik besleme sistemi yapılabilmektedir.. Makinenin temel görevi hazır olan paketlere hatasız ve hassas dolum yaparak iş gücünü azaltmaktır. İstenilen ölçülerde ve paketlenecek ürüne göre özel kapasitelerde imal edilir.