TAŞ AYIRMA MAKİNESİ

TAŞ AYIRMA MAKİNESİ

Taş ayırıcı veya Taş Ayırma Makinası, bakliyat, hububat, kuru taneli tohumların içersisinde bulunan ,boyutları aynı fakat özgül ağırlıkları farklı olan taş, metal, cam, ve toprak gibi yabancı maddelerin üründen ayırt edilmesi için kullanılır. Tarım ürünlerinin tamamında ve özellikle hububat, bakliyat, susam, kimyon, çekirdekde oldukça etkilidir. Taş ayırma makinası yüksek vakum ile ürün içerisindeki hafif taneli yabancı maddelerden ve tozdan temzilenmesini sağlar.

Nasıl Çalışır ?

Ürün Besleme elevatoru yardımı ile bekletme silosuna alınan ürün buradan vibro iletici yardımı ile ana makineye aktarılır. Eksantrik sistemi ile yaratılan titreşim ve alttan yapılan hava etkisiyle tohumlar taş ve kendisinden ağır yabancı maddelerden ayırt edilir.  En iyi Sonucu elde etmek için Tabla Ayarı, Hava ayarı ve Ürün Akış Ayarı Kolaylıkla yapılırTemizlenen ürünün çuvallanması için çuvallama oluğu mevcuttur. 

Taş Ayırma Makinesi Özellikleri

Gelişmiş Teknoloji ve Üstün Mühendislikle Özel Tasarım

Lazer Kesim ile Hatasız Üretim

Elektrostatik Fırın toz boya

Bilgisayar destekli montaj hatlarında üretim

Ürün Besleme Hız kontrol cihazlı-Liner Besleme

Eksantrik motoru sabit hız.

Alt hava tedarik motorları sabit hız, hava basıncı manuel klape ayarlı. 

Tabla ayarı manuel. 

 

"Basınçlı Tip Taş Ayırma Makinesi, Vibro Taş ayırıcı, Taş Ayırma makinası, Taş Ayıklama makinesi, Taş ayırm Seperatörü, Taş makinesi, Taş seçme makinesi, Taş temizleme makinesi, Tek katlı Taş Ayırıcı, İki katlı taş ayırma Makinesi, Bakliyat Taş Ayırma, Tohum Taş Temizleme, Taş eleme makinesi, Kuru taş ayırıcı, Hububat taş ayırıcı, Buğday taş ayırıcı, fasulye taş ayırıcı, Destoner taş ayırıcı, Basınçlı tip taş ayırma makinesi, Tam otomatik taş ayırıcı, otomatik taş ayırma makinesi, Bakliyat tohum taş ayırma ve eleme, Taş tutucu, XXL taş ayırıcı, XL taş ayırcı, değirmen tipi taş ayırıcı, Vibrasyonlu taş ayırma, taş ayırma tablası, Katlı Taş ayırıcı, Taş ayırıcı imalatı, Taş ayırma makinesi fiyatları, taş ayırıcı üreticisi, tesis taş ayırma makinesi için bizimle irtibata geçiniz."

  • Sosyal Medyada Paylaş:
Taş Ayırma Makinesi Teknik Çizim
Model Ebat A B C D E Eleme Yüzeyi Güç Malzeme Kapasite
  mm mm mm mm mm mm KW   m³/s
TAM-1100 1100  3110 2465 675 1615 1100 0,9 3x1,1  ST-37 5-7