Tohum ve Bakliyat Eleme Tesisleri

Tohum ve Bakliyat Eleme Tesisleri

Elevatorsan, İleri Mühendislik ve Yüksek Teknoloji ile Tohum, Tahıl, Bakliyat, Baharat, Kuruyemiş ve Susam gibi Taneli Gıda ürünlerinin Hasattan Sonra Temizlenmesi, Elenmesi, Taşınması, Depolanması ve Paketlenmesi için Gerekli Tüm Makine ve Ekipmanları Bilgisayar Ortamında Tasarlayarak, Lazer Kesim ve CNC Tezgâhlarında, Gıdaya Uygun ve CE Sertifikalı Olarak Üretir. Anahtar Teslim Tesis Kurulumu, Tohumluk Arpa, Buğday ve Bakliyat Nohut, Fasulye Eleme ve Temizleme Tesisleri için gerekli Tüm Eleme Temizleme İlaçlama, Boylama Torbalama Makineleri, Taşıyıcı Kovalı Elevatörler, Bantlı Konveyörler İmalatı Yapmaktadır.

 

Elevatorsan Innovation Teknoloji olarak, Yılların verdiği Tecrübe, İleri Mühendislik ve Yüksek Teknoloji ile Taneli Gıda ürünlerinin Hasattan Sonra İşlenmesi için gerekli Tüm Makine ve Ekipmanları Bilgisayar ortamında Üç Boyutlu Olarak Tasarlayarak, Lazer Kesim ve CNC Tezgâhlarında, Gıdaya Uygun ve CE Sertifikalı Olarak Üretiyoruz.

Anahtar Teslim Tesis Kurulumu, Tohumluk Arpa, Buğday ve Bakliyat Nohut, Fasulye Eleme ve Temizleme Tesisleri için gerekli Tüm Eleme Temizleme İlaçlama, Boylama Torbalama Makineleri, Taşıyıcı Kovalı Elevatörler, Bantlı Konveyörler İmalatı Yapıyoruz.

Tüm Tohumluk Tahıl Çeşitleri, Arpa, Buğday, Çavdar, Yulaf, Kara Buğday, gibi ve Tüm Bakliyat Çeşitleri, Nohut, Fasulye, Mercimek, Maş Fasulyesi, Bakla, Beyaz Fasulye, Barbunya, Kuru Fasulye, Mısır, Pirinç, Börülce, Bulgur, Demirhindi, Kırmızı Mercimek, Sarı Mercimek, Yeşil Mercimek, Bezelye, Soya Fasulyesi gibi ve Tüm Kuru Yemiş, Kuru Meyve ve Baharat Çeşitleri Yer Fıstığı, Antep Fıstığı,  Şam Fıstığı,  Siirt Fıstığı,  Çam Fıstığı, Fındık, Fıstık, Ceviz, Badem, Kaju, Leblebi, Ay çekirdeği, Kabak Çekirdeği, Mısır, Cips, Kayısı, İncir, Hurma, İğde, Kinoa, Çörek Otu, Susam, Kimyon, Kekik, gibi ürünlerin İşlendiği Tesis Makineleri Üretiyoruz. Eleme, Temizleme, Boylama, İlaçlama, Kaplama, Parlatma, Seçme, Ayırma, Taş Ayırma, Hafif tane Ayırma, Renk Ayırma, Çöp, Saman, Toz, Kabuk, Kapçık, Taş, Toprak, Metal, Cam gibi istenmeyen yabancı maddelerden Temizlenmesi için gerekli Makineleri ve tüm bu işlemler sonunda Otomatik Tartım ve Çuvallama Sistemlerinin Üretimini Yapmaktayız. Tüm Üretimlerimizi Müşterilerimizin tercihlerine göre İster Tamamen Statik Fırın Boyalı, İster AISI 304 Paslanmaz Çelikten veya Sadece Ürün Temas Yüzeyleri Paslanmaz Olarak Yapıyoruz.

Tohumluk Temizleme, Eleme, İşleme, İlaçlama ve Torbalama Tesislerinde Makineleri Besleyen ve Ürün Transferi sağlayan Z Tipi Kovalı Elevatörler, PVC Bantlı Konveyörler, Helezonlar ile birlikte Tesis içerisindeki Kirli, Tozlu havayı Kontrol edebilen Toz Aspiratörleri, Siklonları ve Hava Kilitlerinin üretimini de yaparak, Siz Değerli Müşterilerimize ANAHAR TESLİM TESİS PROJELERİ SUNUYORUZ.

  • Sosyal Medyada Paylaş::