DEĞERLERİMİZ

MÜŞTERİ VE ÇALIŞAN MEMNUNİYETİ

Ürünlerimizden memnun müşteri beraberinde birçok müşteriyi getirecektir. Çalışma ortamından memnun çalışan da müşterilere daha iyi hizmet sunacaktır. Bütün bunların bilincinde olduğumuz için müşteri ve çalışan memnuniyetini sağlamak konusunda elimizden geleni yapıyoruz

GÜVENİLİRLİK

Şirket içinde ve dışında bütün ilişkilerimizde en önde gelen değerimiz, dürüstlüktür ve samimiyettir. Çünkü şunu çok iyi biliyoruz ki; sektörde emin adımlarla ilerleyebilmemiz için çalışanlarımızın ve müşterilerimizin güvenini fazlasıyla sağlamalıyız. Biz bunu sağladık ve korumak için de titiz bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Dürüst ve şeffaf olmanın her zaman kazandırdığına inanıyoruz.

UZMANLIK

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve güven ile İşinin ehli olmak. İşinin gereklerini iyi bilmek ve iyi yapabilmek. İşine, takımına, şirketine ve dolayısıyla topluma değer katmak.

SORUMLULUK

SRD Makina® olarak sattığımız ürün ve hizmetlerin tesliminde ve satış sonrası desteğinde sorumluluğumuzun büyük olduğunun bilincindeyiz. Sorumluluk, ciddiyeti o da beraberinde güveni doğurmaktadır.

BAŞARIYA ODAKLI DEĞİŞİM

Sektörümüzde Türkiye’deki ve Tüm Dünyadaki değişimleri ve en son teknolojiyi takip edip gerekli olanlarına uyum sağlamak temel ilkelerimizdendir.

TAKIM RUHUYLA ÇALIŞMAK

SRD Makina ® olarak takım çalışmasını benimsiyoruz. Farklı fikirlerin, en iyiye ulaşma yolunda bir katma değer olduğunu düşünüyoruz. Takım çalışmasını sadece firma içi çalışanlar açısından düşünmüyoruz. Gerektiğinde müşterilerimizle de takım çalışması içinde olabilmenin faydasına inanıyoruz

SÜREKLİ GELİŞMEK

Sektörümüzdeki gelişmeleri takip ediyor ve bu gelişmelerin uygun olanlarını müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Sürekli gelişme fikri esneklik anlayışımızın temelidir. Altyapımızı ve bilgilerimizi sürekli geliştiriyor ve güncelliyoruz.

ÇEVREYE DUYARLILIK

Dünyayı torunlarımızdan ödünç aldığımızın bilincinde olmak. Sürdürülebilir bir kalkınma için gerekli şekilde gayret etmek.

Shopping Cart
Mesaj Gönder
Yardıma mı? İhtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?