Hakkımızda

SRD MAKİNE

SRD Makina Hakkında
Öne Çıkan Noktalar

Yüksek Kapasiteli Üretim

Bugün 5300 m² kapalı alanda faaliyet gösteren SRD Makina, tohum, tahıl, hububat, ve bakliyatın temizleme makinelerinden, depo ve bunkerlere, elevatörlerden paketleme makinelerine kadar geniş bir ürün yelpazesiyle üretim yapmaktadır.

Köklerimizden Günümüze

989 yılında kurulan SRD Makina, 2005'te üretime geçti ve 2008'de SRD Makine marka patentini aldı. Bu süreçte elevatör sistemlerini portföyüne ekledi.

Teknoloji ve Kalitede Lider

SRD Makina, Solidworks projesi, lazerli kesim, büküm, modüler sistem üretim ve elektrostatik fırınlı boya gibi modern teknikleri kullanarak üretim yapmaktadır. ISO ve CE belgelerine sahiptir, müşteri memnuniyeti ve hijyen standartlarına önem verir.

Biz Kimiz?

SRD Makina’nın temelleri 1989 yılına dayanmaktadır. 2005 yılında üretime başlayan firmamız 2008 yılında SRD Makine'nin marka patentini alarak portföye taşıma sistemi elevatörlerini de katmıştır. 2011 yılında firmamız şirketleşmeye ve kurumsallaşmaya önem vermiştir. Bugün 5300 m² kapalı alanda üretim yapan firmamız Tohum, Tahıl, Hububat ve Bakliyatın temizleme bölümü makinaları olan iyileştirme ve tohum Temizleme makinaları, Elekler, Taş Ayırıcılar, Çöp sasörleri, Radyal Tararlar, Triyörler, Hafif Tane Makinaları, Sürekli Tip Sıvı İlaçlama Makinaları ve bunlar için gerekli iç mekan silolar, depo ve bunkerler, kovalı elevatörler, gıda ve bakliyatlar için konveyörler ve paketleme makinaları için yüksek kapasiteli Z elevatörler, çoklu döküş elevatörlerinin yanında 5 kg’dan 50 kg’a kadar çuvallama kantarları üretmektedir. Kısaca firmamız Anahtar Teslim Tesisler ve müşterinin ihtiyacı olan sektöründeki makinaların üretimini gerçekleştirmektedir.

Hakkımızda

SRD Makina üretmiş olduğu ürünleri Solıdworks ortamında proje ve tek bir makinada olsa lazerli kesim ve büküm yapmaktadır. SRD Makina ürünlerini modüler sistem üretip tamamen cıvatalı sisteme geçip kaynak yapma oranını %20’ye kadar düşürmüştür. SRD Makina ürünlerin tamamını elektro statik fırınlı boyayla boyamaktadır. SRD Makina, Elevatorsan markasıyla yurt içi ve yurt dışı kurmuş olduğu tesislerde müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Bu güne kadar 25 ülkeye ihracat yapan firmamız, ülkemiz ekonomisine de katkı sağlamıştır. SRD Makina tohum, tahıl, hububat, yağlı tohumlar, kuruyemiş, ay çekirdeği, susam, çörek otu, nohut, fasulye, fındık, yer fıstığı ve benzeri ürünlerin temizlenmesinden paketlenmesi sürecine kadar ihtiyaç duyulan makinaları tamamını yerli üretim olarak imal etmektedir. Firmamız ISO ve CE belgelerine sahip olup, alanında uzman ekip ve mühendisleriyle üretime devam etmektedir. İnsan eğitimini ön planda tutan firmamız günümüz şartlarını dikkate alarak hijyen ve temizliğe önem vermektedir.

Geçmişten Günümüze

Hikayemiz

1989

Kuruluş ve Temeller

SRD Makina, 1989 yılında kurularak faaliyetlerine başlar.

1989

1990-2004

Sektördeki Gelişim

SRD Makina, kuruluşundan 2005'e kadar sektörde deneyim kazanır ve teknolojik gelişmeleri takip eder.

1990-2004

2005

Üretime Geçiş

SRD Makina, 2005 yılında üretime geçerek sektöre adım atar.

2005

2008

Marka Patent ve Portföye Yenilikler

SRD Makine'nin marka patentini alarak, portföye taşıma sistemi elevatörlerini ürün yelpazesine ekler.

2008

2011

Şirketleşme ve Kurumsallaşma

2011 yılında şirketleşme ve kurumsallaşma sürecine önem verilir, yapısal gelişimler yaşanır.

2011

2015-2020

Geniş Ürün Yelpazesi ve Üretim Kapasitesi

SRD Makina, bu dönemde 5300 m² kapalı alanda faaliyet göstererek, geniş bir ürün yelpazesi ve yüksek üretim kapasitesi elde eder.

2015-2020

2021

Teknolojik İlerleme ve Kalite Odaklı Üretim

SRD Makina, Solidworks projesi, lazerli kesim, modüler sistem üretim ve elektrostatik fırınlı boya gibi teknolojik yeniliklere odaklanarak üretim yapmaktadır.

2021

2022

Yurt İçi ve Yurt Dışındaki Başarılar

Elevatorsan markasıyla yurt içi ve yurt dışında tesisler kurarak müşteri memnuniyetini ön planda tutar. 25 ülkeye ihracat yaparak ülkemiz ekonomisine katkı sağlar.

2022

2023 - 2024

Hijyen Standartları, ve Kalite Güvencesi

SRD Makina, Elevatorsan markasıyla yurt içi ve yurt dışında tesisler kurarak müşteri memnuniyetini ön planda tutar. 25 ülkeye ihracat yaparak ülkemiz ekonomisine katkı sağlar. Günümüz şartlarını dikkate alarak hijyen ve temizlik standartlarına önem verir. ISO ve CE belgelerine sahip olarak, uzman ekip ve mühendisleriyle kaliteli üretime devam eder.

2023 - 2024

VİZYON

Gelecek: Proje Bazlı Hizmet ve Müşteri Memnuniyeti

SRD Makina, anahtar teslimi projelerini üretim aşamasından montaj aşamasına kadar uzman mühendislerle gerçekleştirir. Müşteri memnuniyetini her aşamada ön planda tutar ve gelecekte de yenilikçi hizmetlere odaklanmayı sürdürür.

SRD MAKİNE...

Shopping Cart
Mesaj Gönder
Yardıma mı? İhtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?